uk
en

Компанія Agrii – це провідний постачальник агрономічних послуг, технологій та стратегічних рішень. Agrii вдало поєднує багаторічний досвід агрономічної експертизи з новітніми дослідженнями та розробками в цій галузі. Компанія має на меті забезпечити своїм клієнтам отримання високого врожаю та прибутку з кожного гектара.

 

Назва «Agrii» підкреслює, що компанія забезпечує своїх клієнтів технологіями аграрного інтелекту (Agri-intelligence) та інноваціями (innovations).

 

 

2020 рік

2020 рік

«Агроскоп Інтернешнл» став частиною світової групи «Agrii».

Група компаній Agrii пропонує фермерам усього світу агрономічні сервіси та рішення.

Цей підхід забезпечує повністю інтегровану виробничу систему, засновану на наукових дослідженнях, цифрових рішеннях та управлінні агрономією у господарствах.

 

2018 рік

2018 рік

15 років роботи з українським агровиробником та бездоганної репутації.

«Агроскоп Інтернешнл» - перший та єдиний європейський постачальник в Україні. Компанія входить до ТОП-3 постачальників України. 

Територіальна присутність компанії у кожному регіоні країни: 16 офіційних представництв та 15 паспортизованих складів для зберігання продукції. штат компанії – 350 кваліфікованих працівників.

 

2015 рік

2015 рік

Відкриття 2-х дослідницьких агрономічних центрів.

Відкриття 2-х дослідницьких агрономічних центрів: Західний (с. Настасів, Тернопільського району, Тернопільської області) та Східний (м. Жовті Води на межі Кіровоградської та Дніпропетровської областей).

Впроваджується новий напрямок бізнесу – агроконсалтинг.

 

2014 рік

2014 рік

Об’єднання ТОВ «Агроскоп Україна» з міжнародною групою Origin Enterprises LLC. Зародження компанії «Агроскоп Інтернешнл».

Відкрито представництва в усіх регіонах України, сформований надійний портфель послуг та рішень.

2002 рік

2002 рік

Створення ТОВ «Агроскоп Україна».

Основний вид діяльності – дистрибуція.

Відкриття першого представництва компанії у м. Тернопіль. Перший штат нараховував 7 осіб.  

 

25.05.2022 $ 29.57 € 33.51

Facebook YouTube Поставити запитання

Поставити запитання

3