uk
en
Генеральний директор - Генеральний директор

Антон Яковенко

Генеральний директор

Антон Яковенко з березня 2017 року обіймає посаду генерального директора компанії “Agrii”. За час своєї кар’єри Антон працював на керуючих посадах: фінансовий директор ДП “Кондитерська корпорація “Рошен”, генеральний директор ТОВ “Управлінська компанія “ТерраФуд”, перший віце-президент з фінансів ПАТ «”Компанія “Райз”, аудитор компанії KPMG.

Операційний директор - Операційний директор

Роман Забула

Операційний директор

Роман Забула з 2014 року займає посаду операційного директора та відповідає за виконання компанією фінансових зобов’язань, планування, контроль та аналіз бюджету, оцінку фінансових ризиків, а також транспортну та складську логістику. До 2014-го протягом 11 років Роман працював у міжнародній аудиторській компанії KPMG.

Директорка департаменту з торгівлі сільгосппродукцією, управління ризиками та роботі з ключовими клієнтами - Директорка департаменту з торгівлі сільгосппродукцією, управління ризиками та роботі з ключовими клієнтами

Ольга Луценко

Директорка департаменту з торгівлі сільгосппродукцією, управління ризиками та роботі з ключовими клієнтами

Ольга Луценко розпочала роботу в “Agrii” у лютому 2015 р. і очолила напрямок продажу сільгосппродукції та управління ризиками. В аграрній сфері Ольга працює з 2007 року. Мала досвід роботи у Noble Group та Гермес-Трейдинг.

HR-директорка - HR-директорка

Ірина Терещенко

HR-директорка

Ірина приєдналася до команди “Agrii” у вересні 2017 року і відповідає за створення і реалізацію HR-стратегії, організаційного дизайну компанії на етапі трансформації, розвитку бренду працедавця “Агроскоп”. Ірина понад 10 років працює в HR-секторі – на різних позиціях у міжнародних компаніях: 7 років у Kraft Foods та 3 – у Jabil.

27.06.2022 $ 29.57 € 33.51

Facebook YouTube Поставити запитання

Поставити запитання

3