uk
en

Олександр Танасевич

Олександр Танасевич

Начальник відділу агросервісів

Agrii для мене – це світлі очікування. Це новий щабель, до якого наша компанія йшла протягом багатьох років існування та розвитку на ринку агробізнесу України. Зараз ми маємо унікальну можливість поєднати наші знання та досвід із здобутком іноземних колег, та стати єдиним міжнародним брендом. Це цікавий виклик, він вимагає від кожного з нас бути відкритим до обміну досвідом та тісної співпраці. Ми підняли планку та прагнемо бізнес-результатів, що перевершать попередні, як у вирощуванні культур, так і у рівні сервісу.

Ірина Терещенко

Ірина Терещенко

HR директорка

Щоденною роботою – і маленькими кроками, і значними рішеннями – демонструвати, що ми інновативні, експертні, створюємо цінність для клієнта, є гарним місцем для роботи і піклуємось про наших працівників.

Олександр Стрілецький

Олександр Стрілецький

Керівник Західного дивізіону

Для мене будь-які зміни – це нові можливості. Сьогодення сповнене викликами, тому ми маємо бути гнучкими та сміливими в своїх діях та рішеннях. Приємно усвідомлювати, що ти працюєш саме в такій компанії. Компанії, що турбується про бренд, його актуалізацію до тенденцій ринку, намагається зробити його більш цікавим, пізнавальним і доступним, привабливим і сучасним. Головне пам'ятати, що наш бренд – це наше ставлення до клієнта, враження та асоціації, які виникають при його згадуванні. Змінили бренд – змінюймося й самі.

Ольга Луценко

Ольга Луценко

Директорка департаменту з торгівлі сільгосппродукцією та управління ризиками

Для мене Agrii це про інтелект та інновації. Agrii поєднує в собі інноваційні рішення, засновані на передових дослідженнях та розробках, які дають нашим клієнтам можливість впевнено дивитись у майбутнє разом з Agrii, своїм надійним партнером.

Віталій Кузнєцов

Віталій Кузнєцов

Директор департаменту логістики

Для мене Agrii – це продовження сталого розвитку Агроскоп Інтернешнл в родині великої міжнародної компанії. Це можливість бути частиною інтернаціональної команди та розділити свій досвід, навички, натхнення, здобутки та досягнення з усіма колегами, які об’єднані під брендом Agrii в різних країнах. Міжнародне визнання та причетність до Agrii спонукатиме нас бути ще більш проактивними, ставити амбіційні цілі та досягати їх разом!

Роман Забула

Роман Забула

Фінансовий та операційний директор

Для мене Agrii – це надійний партнер, що забезпечує ефективними фінансовими рішеннями та гарантує фінансову безпеку своїм партнерам у постачанні сервісів та найкращих продуктів.

Катерина Прилуцька

Катерина Прилуцька

Начальниця відділу насіння

Аgrii для мене – це в першу чергу зміни і розвиток інновацій, впровадження нових підходів в роботі з Партнерами, сила і впевненість, а також відповідальність за слідування найвищим міжнародним стандартам

Грем Харріс

Грем Харріс

Голова Ради Директорів групи компаній Origin, Континентальна Європа

Origin має міцне коріння в агробізнесі. З моменту запуску Agrii у Великобританії у 2013 році, бренд завжди демонструє досконалу технологічну  підтримку  для наших фермерів та постачальників. У 2016 році ми запустили бренд Agrii Polska та досягнули визнання компанії як надійного партнера на ринку постачальників. Приєднання компанії  Агроскоп, значно посилить репутацію та позицію Agrii на ринку, та допоможе створити найкращі технології  для фермерів-партнерів Agrii. Як Голова правління компаній Origin Континентальна Європа, я не сумніваюся, що бренд Agrii допоможе вашому подальшому розвитку бізнесу.

Шон Койл

Шон Койл

Генеральний директор Групи компаній Origin

Мені випала велика честь бути свідком  виходу на ринок України бренду Agrii. Ми сподіваємось, що це дозволить отримати найкращий продуктовий портфель для всієї торгової команди Agrii. Я також вважаю, що ребрендінг компанії – це прекрасна можливість для працівників увійти до групи Origin та жити цінностями бізнесу.

Алекс Фолкнер

Алекс Фолкнер

HR-директор групи компаній Origin

В Agrii Україна працюють фантастичні, досвідчені люди, з унікальним досвідом та міцними партнерськими  стосунками з клієнтами. У «Origin» люди – це наш бізнес. По всій Групі ми працюємо локально, але виступаємо як одна Компанія. Я з нетерпінням чекаю, що співпрацюючи з Origin та Agrii, ми разом зробимо наступний крок у подорожі компанії Агроскоп, та гарантовано продовжимо співпрацювати, вчитися разом, ділитися нашим досвідом, кращими практиками та ділити моменти успіху. Для кожного з нас в такому розвитку будуть свої переваги.

25.05.2022 $ 29.57 € 33.51

Facebook YouTube Поставити запитання

Поставити запитання

3